Hakkımızda

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hakkımızda

Tarz Yazılım A.Ş 2013 yılında 16 yıllık bilgi birikimi, tecrübesi ve yalın çözümlerini müşterilerine sunmak üzere BAHADIR AKCA tarafından kurulmuştur. Şirketimiz müşteri odaklı yazılım çözümleri, AR-GE ve üretim süreçlerindeki hizmetlerine yönelik yatırımlarına öncelik vermektedir.Şirketin adı kuruluş amacını, hedeflerini ve şirketin gerçek kimliğini ortaya koyabilmesi için çok titiz bir çalışma sonucu belirlenmiştir. Kurumsal logomuzdaki renkler, farklı sektörlere çözümler üretebilidiğimiz, yıldız şeklindeki görseli ile işin zirvesinde olmayı hedeflediğimizi göstermektedir.
 
 
MİSYONUMUZ
Misyonumuz, yazılım ve donanım geliştirmede AR-GE çalışmalarıyla beslenen ve sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerinin ihtiaycını en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ve güvenilir çözümler sunan bir firma olarak yazılım sektöründe bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermektir.
 
 
VİZYONUMUZ
Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan platformlarda özgün çözümleri ile teknolojiyle buluşturan, iş akışını hızlandıran alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.
 
9 11
İletişim
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Teknokent No: 259 / 51 Onikişubat/Kahramanmaraş
0850 885 13 69
bilgi@tarzyazilim.com.tr
Facebookinstagram
© Tarz Yazılım / 2019 tüm hakları saklıdır.