TARZ FIREWALL

TARZ FIREWALL

17.06.2020

"Teknolojiye yön veren ürünler geliştirme hedefi, azmi ve bilgi birikimine sahip bir yazılım geliştirme şirketiyiz" vizyonumuza uygun hareket etmekteyiz. Bu kapsamda aşağıda size kısaca şirketimizin AR-GE Projesi olan TARZ FIREWALL ürünümüz hakkında bilgiler vereceğiz. 

"Savunmazsız Kalmayın" sloganıyla her gün kendisini yenileyen, güncel süreçlere entegre olan, Akıllı Öğrenme Teknolojisi-devamı- sayesinde saniyeler içerisinde sahada aktif olan tüm cihazların veritabanlarının güncellenmesini sağlıyoruz. 

Portföyümüzde bulunan 25, 50, 100, 200, 300 kullanıcılı ürünlerin yanında özel projelerde de proje bazlı lokasyon ve kullanıcı sınırı sayısına takılmadan tüm güvenlik duvarı, log, hotspot çözümlerinizi tek bir lisansta size sunuyoruz.

Üstelik ilk satıştan yıllık güncelleme/destek paketlerine kadar fiyatlarımızın tamamı TL olacak şekilde çalışmaktayız. Böylelikle sizi kur artışlarının olumsuzluklarından korumuş oluyoruz. 

Sizde konusunda uzman ve yetkin iş arkadaşlarımızla geliştirmiş olduğumuz güvenlik duvarı sistemiz olan Tarz Firewall ile tanışmakta geç kalmayınız.

Bizleri tanımak ve taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanabileceğinizi hatırlatır, mutlu günler dileriz.

TARZ FIREWALL - TARZ YAZILIM A.Ş.'NİN TESCİLLİ AR-GE PROJE ÜRÜNÜDÜR.

TARZ YAZILIM TEKNOLOJİK SİSTEMLER A.Ş.
Geleceğe Yön Veriyoruz
www.tarzyazilim.com.tr
bilgi@tarzyazilim.com.tr
0850 885 13 69 

TARZ FIREWALL konusuna ait yorumlar

Yorum yazın