HAKKIMIZDA

Tarz Yazılım A.Ş. 2013 yılında 16 yıllık bilgi birikimi, tecrübesi ve yalın çözümlerini müşterilerine sunmak üzere BAHADIR AKCA tarafından kurulmuştur. Şirketimiz müşteri odaklı yazılım çözümleri, AR-GE ve üretim süreçlerindeki hizmetlerine yönelik yatırımlarına öncelik vermektedir. Şirketin adı kuruluş amacını, hedeflerini ve şirketin gerçek kimliğini ortaya koyabilmesi için çok titiz bir çalışma sonucu belirlenmiştir. Kurumsal logomuzdaki renkler, farklı sektörlere çözümler üretebildiğimiz, yıldız şeklindeki görseli ile işin zirvesinde olmayı hedeflediğimizi göstermektedir.

Geleceğe yön veriyoruz

Teknolojiye yön veren ürünler geliştirme hedefi, azmi ve bilgi birikimine sahip bir yazılım geliştirme şirketiyiz.

Misyonumuz

Yazılım ve donanım geliştirmede AR-GE çalışmalarıyla beslenen ve sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ve güvenilir çözümler sunan bir firma olarak yazılım sektöründe bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan platformlarda özgün çözümleri ile teknolojiyle buluşturan, iş akışını hızlandıran alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.

Hedefimiz

  • Firmalara, üretim ve ticari faaliyetlerinde katma değerli destek olmak.
  • Araştırma geliştirme, yazılım, donanım ve altyapı faaliyetlerinde bulunmak.
  • Yaşam kolaylığı sunmak maksadıyla çözümler üretmek.
  • Firmaları, değişime adaptasyon ve kurumsallaşma süreçlerinde destelemek.
  • Bilgi birikimi ve enerjimizi en faydalı şekilde kullanmak.