ERP Yazılım (Otomosyon)

Services

AtikER ERP

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikER – Sistem Entegratörü projemiz, işletmelerin ticari faaliyetlerinde ihtiyacı olan tüm yazılımsal faaliyetlerini yönetmelerini ve takip etmelerini sağlar.

AtikER, birbirinden bağımsız çalışan disiplinleri tek bir noktada işleyerek, kontrolünü sağlayan merkezi yönetim çözümüdür. Klasik ERP anlayışının üzerinde, işletme süreçlerindeki dijital veri akışını yöneten bir üst yapıdır. İşletmelerin bütününde akan tüm verileri tamamen birbiriyle entegre biçimde kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlamaktadır.

Günümüz pazarlarının sürekli değişen ve gelişen taleplerini karşılamak için çalışan firmalar için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

İnternet ve Ağ Güvenliği

Savunmasız Kalmayın sloganı ile kullanıcıların siber güvenlik işlerini yönetimi kolay, stabil çalışan bir mimariye sahip yazılım ile destekliyoruz.

Konusunda uzman ekibimizle değerli müşterilerimizin firewall (güvenlik duvarı), hotspot (güvenli internet dağıtımı), 5651 sayılı kanuna uyumlu log (dijital hareketlerin kayıt altına alınması) işlemlerini yapabildiğimiz sistem ile tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında çözüme ulaştırmış oluyoruz. Log kayıtlarınızı Zaman Damgası ile saklayarak resmi geçerliliği olan bir dijital arşiv oluşturmanıza, bu arşive yetkili kişilerin erişimlerini sağlayarak raporlanabilir hale gelmesi sağlayabiliyoruz.

Ürünlerimizi tamamen Teknokent AR-GE ofisimizde geliştirmeye devam ediyoruz. Durmaksızın insanlık ve gelecek adına en yalın haliyle nasıl faydalı oluruz diye üretmekten vazgeçmeden milli ve yerli çözümler ile ekonomimize katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Ürün ve hizmetlerimize ait detaylı bilgiyi www.tarzfirewall.com adresinden bulabilirsiniz.

Services

Kurumsal ve E-Ticaret Web Siteleri

Services

Kurumsal Web Tasarım kullanıcılarının profesyonel firmalar hakkında net fikir sahibi olduğu en önemli sunum aracıdır. Mobil uyum, seo altyapısı, yönetim paneli gibi yeni nesil teknolojik uygulamalarla kodlanan web tasarımları firmaların ticari kazançlarını doğrudan etkiliyor. Kurumsal web siteleri yapım aşamasından sonra en önemli kısmı teknik destekdir.

Özgün Tasarım

Kullanıcı hedefi iyi analiz edilerek tasarımın kullanıcıya yönelik yapılması kolay ve anlaşılabilir arayüzle kurumsal kimliğinize değer katın.

Mobil Uyum

Kurumsal sitenizin mobil uyumlu olması müşterilerinize her platformda rahat erişim imkanı sağlar.

Seo Altyapı

Seo uyumlu sayfanız sitenizin Google sıralamalarında üst sıralara çıkmanıza yardımcı olur.

Kobiden Kurumsala Ticari Yazılım

Ticari yazılım seçme danışmanlığı


Yazılım ürün teslimi ve kurulumu


Ticari yazılım ayarlama ve entegrasyon hizmetleri


Satış sonrası eğitim hizmetleri


Bilgi ve teknik desteği


Kullanıma hazır sistemin satış sonrası destek


Services

Paket programlar işletmelerin dinamik yapısına uyum sağlamakta zorlanırlar. Firma, sektörüne ya da yöneticisine bağlı olarak işletme yönetimi farklılık gösterebilir. Bu tür farklılıklara uyum sağlayacak programlar açık ve müdahale edilip değiştirilebilir olmalıdır.

Bu yapıya en iyi cevap verecek çözümlere uygulamalarımızı kullanarak sahip olabilirsiniz.

Uygulamalarımızdan Prof. Sürümlerini satın alan her müşteri, kendi çalışma biçimine göre özel geliştirmeyle uyarlanabilen programa sahip olabilir.(Özel Geliştirme; Var olan kullanıma hazır programların, firmanın isteklerine uygun ek özelliklerin eklenmesi anlamını taşır.)

Yazılımsal ve Donanımsal Danışmanlık/Destek

Services

Ürünlerin kalitesini artıran en önemli faktör teknik desteğidir.Firmamız, istisnasız olarak tüm müşterilerinin işlerine kesintisiz bir şekilde devam edebilmeleri için yüksek standartlarda teknik destek hizmetleri sunuyor.

Firmamızdan sağlamış olduğunuz ERP , Ticari Program , Firewall , Antivirüs ve kullanmakta olduğunuz donanımlarınızda çıkabilecek en küçük sorunu bile kolay ve hızlı bir şekilde aşabilmenizi sağlayan yazılım / donanım destek hizmetleri; telefon, uzak masaüstü bağlantısı ve yerinde destek hizmetlerini kapsayan çok seçenekli yapısıyla her zaman ulaşılabilir olmayı hedefliyor.